A fájdalom csökkentése a térd osteoarthritisével, A térdhajlatfájdalom 10 lehetséges oka és kezelésük

a fájdalom csökkentése a térd osteoarthritisével mágneses vihar ízületi fájdalom

Jogosultság Kritériumok: Felvételi kritériumok: 1. Az alany kitöltötte a Cingal et, és érdekelt a folytatásban tanulmány 2.

a fájdalom csökkentése a térd osteoarthritisével ízületi fájdalom alultápláltsággal

Az alanynak hajlandónak kell lennie az egyéb intraartikuláris vagy műtéti kezeléstől való tartózkodásra az index térdét a vizsgálat időtartama alatt 3. Az alany képes megérteni és betartani a tanulmány követelményeit, és önként hozzájárulást ad Kizárási kritériumok: 1.

a fájdalom csökkentése a térd osteoarthritisével mely orvos kezeli a lábak ízületeinek fájdalmát

Az alany intraartikuláris injekciót kapott, vagy sebészeti beavatkozáson esett át index térd a Cingal vizsgálat injekciója óta 2. Ez magában foglalja, de nem kizárólag orális vagy injekciós antikoaguláns kezelések, antiagregáns vérlemezkék kezelése és opioid fájdalomcsillapítók.

a fájdalom csökkentése a térd osteoarthritisével az egész test ízületei nagyon fájók

Megengedett a kardiovaszkuláris védelemre használt alacsony dózisú aszpirin, ha a stabil adagolási rendet tartanak a vizsgálat ideje alatt.

Azok az alanyok, akiknek orális, intramuszkuláris, intravénás, rektális kúp volt vagy helyi csak az index térdében kizárt kortikoszteroid az ICF aláírásától számított 30 napon belül kizárva.

A kortikoszteroidok helyi használata az index térdén kívül bármely más helyen megengedett. Az alanya terhes vagy szoptat, vagy egy fogamzóképes nő, aki megtagadja hogy hatékony fogamzásgátlást alkalmazzon a vizsgálat során. Az alany a Cingal től eltérő kutatási tanulmányban vett részt az azt követő 60 napon belül beleegyezés.

a fájdalom csökkentése a térd osteoarthritisével ízületi fájdalom zselé

Nem: Minden.