Aromaterápiás ízületi balzsam. Balzsamok, krémek

aromaterápiás ízületi balzsam

Az utóbbi években az aromaterápia világszerte egyre nagyobb népszerűségnek örvend. Az igény és kereslet a természetes gyógymódok és a házilag is egyszerűen alkalmazható természetes ápolószerek iránt egyre növekedik. A Meditao márka termékei a legfontosabb és leggyakoribb alkalmazási területekre kínálnak a klasszikus aromaterápia elvein alapuló otthoni ápolási megoldásokat.

Gyógynövényekkel az energikus létért - Szabó György a bükki fűvészmester előadása

Az aromaterápia egyik legfontosabb alkalmazási területe a mozgásszervek ápolása. Az élénkítő hatású Árnika balzsam és az enyhítő hatású Tömjénkrém kiválóan használható az izmok és ízületek ápolására.

Termék leírás

Ha pedig valakinek például feszültségek jelentkeznek a nyaki területén, sikerrel kipróbálhatja az ellazító hatású Levendula masszázsolajat. Mindhárom készítmény nélkülözhetetlen segítő lehet sportoláshoz, aktív szabadidős tevékenységek végzéséhez.

1. Rheumatoid arthritis kenőcs
  2. Dr. Chen kínai nagy balzsam - 19g - VitaminNagyker webáruház
  3. Izületi gondokon javít, elégedett vagyok a készítménnyel!

Az árnika olajat tradícionálisan használják borogatásokhoz, bedörzsöléshez és masszázsokhoz is. Sportolás előtt alkalmazva aktivizálja az izomzatot, elősegíti az izmok átmelegedését.

Mire lehet jó az Arany Menta testbalzsam?

Sportolás utáni masszázshoz, bedörzsöléshez használva pedig megelőzi az izomfájdalmak kialakulását és elősegíti az igénybevett mozgásszervek regenerálódását. Megelevenítő ápolás az izmok és ízületek számára Rozmaring kivonattal A szűz bio árnika aromaterápiás ízületi balzsam jótékony ápoló hatása igazolt a mozgásszervek esetében. Az izmok és ízületek megelevenítő ápolását szolgáló árnika balzsam ezen felül bio shevajat is tartalmaz, amely gyengéden ápolja a bőrt.

• Cipő térd sarok ízület egyetlen szót
  • Árnika Hatóanyagai tágíthatják a hajszálereket és vérbőséget okozhatnak, így gyors gyulladás és fájdalomcsökkentő hatással rendelkezhet.
  • 6 - Izom, ízület, porc, csont - Egészségpláza webáruház
  • Balzsamok, krémek - Porc és ízület - aHerb webáruház - az egészségtudatos emberek boltja
  • Helyreállítási ízületi regeneráció

Használhatjuk sportolás előtt és után egyaránt. Az ápoló hatású mandulaolaj biztosítja a balzsam hatóanyagainak a bőrbe való maradéktalan bejutását, akár izomlazító masszázsbalzsamként alkalmazzuk sportolás előtt, akár az izomláz megelőzésére, sportolás után.

MEDITAO Sport

Használat: Kenjük vékonyan a balzsamot a kezelendő területre, majd gyengéden masszírozzuk a bőrbe. Levendula Lavandula officinalis A levendula a több mint hatóanyagával olyan széleskörűen használható, mint talán egyetlen más gyógynövény sem. Alkalmazható az ellazulás elősegítésétől a bőrápolásig bezárólag számtalan terápiás területen.

Termék leírás Termék leírás Árnika Arnica montana Az értékes árnika virágok kíméletes hideg macerátumként történő kivonatolása a bőrápoló hatású olívaolajban olyan árnika olajat eredményez, amely jótétemény az izmok és ízületek számára.

Mivel manapság számos dolog nehezedik a vállainkra, ezért gyakran alakulnak ki feszültségek a nyakunkban és a vállaink területén. A levendula hatékony segítséget nyújt a stressz és a zaklatott életmódból származó mindennapi gondjaink oldásában és a kiegyensúlyozott, harmonikus hangulat és atmoszféra kialakításában. Gyengéd, ellazító ápolás a nyak és a hát számára Orbáncfű kivonattal A Meditao Levedula olaj egy ellazító hatású, gyengéd bőrápoló és masszázsolaj.

A bio orbáncfű aromaterápiás ízületi balzsam tartalma révén oldja a feszültségeket, ápolja és védi a bőrt.

aromaterápiás ízületi balzsam

Használat: Kenjük vékonyan a masszázsolajat a nyak vagy a feszült izomterületekre, majd gyengéden masszírozzuk a bőrbe, amíg az ellazulás bekövetkezik.

A használat előtt enyhén felmelegített olajjal az ellazító hatás fokozható. Tömjén Boswellia aromaterápiás ízületi balzsam A nemes kincsként értékelt tömjént évszázadokon át karavánutakon szállították a nyugati világba.

aromaterápiás ízületi balzsam

Gyantájának füstjét mind a mai napig számos vallás használja kultikus szertartásaihoz. Azonban nem szabad elfeledkezni emellett a tradicionális orvosi alkalmazásáról sem!

aromaterápiás ízületi balzsam

A tömjén egy csodálatos, illatos összetevő a mozgásszervek bedörzsöléséhez, amely ellazít, elősegíti a regenerálódást és új erővel tölti fel az egész testünket. Enyhítő ápolás az izmok és ízületek számára Kajeput olajjal A tömjént régóta használják a mozgásszervek ápolására.

• Hogyan lehet kezelni a bokaízület 1. fokozatának artrózisát
  • Leírás és Paraméterek Vélemények11 Leírás és Paraméterek A Relax Mesterbalzsam olyan készítmény, amely 12 gyógynövény illóolaját és kivonatát tartalmazza.
  • Ízület, izom, csontfájdalmak aromaterápiás készítményei % organikus illóolajokból
  • MEDITAO Sport - Harmadik Part Kft.
  • Éles fájdalom a könyökízületben, amikor megnyomják

Az izmok és ízületek enyhítő ápolására szolgáló krém bio sheavajat tartalmaz, amely ápolja és védi a bőrt. Hidratáló textúrájának köszönhetően egyaránt használható sportolás vagy bármilyen mozgás végzése előtt és után is. Használat: Kenjük a krémet vékonyan a kezelendő izmok vagy ízületek területére, majd gyengéden masszírozzuk a bőrbe.