Karácsonyi "menetrend"
Megjelent: 2008. december 16.

Tisztelt Szülők!

Közeledik a téli szünet ideje, ami a tanítási rendünkben is némi változást hoz. Erről szeretném tájékoztatni Önöket.

• - December 18-án a Polgármester Úr összmunkatársi értékelést tart, ami miatt a délutáni napközi elmarad. A tanulók ebéd után mennek haza.
  • - Mint már arról értesültek december 20. (szombat) munkanap lesz. A gyermekeknek azonban nem kell iskolatáskát hozniuk, mert karácsonyi játszóházat tartunk nekik. Tolltartót, színes ceruzát és ollót azonban hozzanak magukkal. Ezt követően a már hagyományos ünnepi ebéd következik, amin a nem étkező tanulók is részt szoktak venni. Kérjük a szülőket, hogy tegyék ezt számukra lehetővé egy ebéd befizetésével. A karácsonyi ünnepi műsort 14 órától adjuk elő az általános iskola nagytermében.
  • - A téli szünet december 22-től (hétfő), január 5-ig (hétfő) tart. Az első tanítási nap tehát január 5. hétfő. A gyermekeknek „A" hétre kell pakolniuk.
Mátraszentimre, 2008. december 16. Tisztelettel:

Jakab Krisztina