Iskolánkról » Pedagógusok
  • Az iskolánkban tanító pedagógusok névsora

A nevelõtestület tagjai:

Megjelent: 2012. október 25.
  • A betléri kastélynál

A füleki várban

Tapasztalatcsere

Tanév végén az iskola nevelõtestülete tapasztalatcserén vett részt Szlovákiában. Egy napot töltöttek Füleken a magyar nyelvû általános iskolában és óvodában, ahol a Szlovákiában használatos új tanítási módszerekkel, nevelési elvekkel ismerkedhettek, délután pedig megnézték a Füleki várat. Másnap szabad program volt, amikor Szlovákia nevezetességeivel ismerkedtek, így  a Zólyomi vár, Lõcse, Betléri kastély, Rozsnyó. Kitûnõen érezték magukat és csodálatos élményekkel tértek haza. Remélik, hogy legközelebb is hasonlóan gazdag és felejthetetlen programot sikerül szervezniük.

Megjelent: 2008. augusztus 24.