Falunapi tombola
Köszönet a támogatásért
Megjelent: 2008. augusztus 24.

Az idei falunapon elsõ ízben árusítottunk tombolát, melyre a nyereményeket helyi vállalkozók, üdülõk, vendéglátóegységek ajánlották fel. Az eladott tombolák árából származó bevételt az általános iskola felújítására fordítjuk. A pénz nagyon jól jön az oktatási intézménynek, hiszen a nyár folyamán a régi, elavult ablakokat korszerû, hõszigetelt, s az iskolás gyermekek számára biztonságos nyílászárókra cseréltük. Szeretnénk az iskolabútorokat, padokat, asztalokat, berendezéseket is folyamatosan lecserélni, s az oktatást segítõ szemléltetõ eszközök is megújulásra várnak.

Ezúton is szeretnénk megköszönni a tombola nyereményeket felajánló vállalkozóknak az önzetlen támogatást!

Támogatóink voltak:

Grandhotel Galya - Vincze József