A mi csapatunk

Heves Megyei Diákolimpia
Megjelent: 2009. január 21.

Gyõzteseink "megszállták" a dobogót

2009. január 16-án Mátraszentistvánban rendezték meg a megyei sí diákolimpiát.

Iskolánk tanulói a Felsõ-Mátrai Diáksport Egyesület színeiben léptek a pályára. A hóviszonyok igen jók voltak, az idõjárás is kedvezett. A mintegy 150 indulóból 19-en képviselték a helyi egyesületet. (16 általános- és 3 középiskolás)

A kiosztott 36 érem negyedét a mi sportolóink hozták el. (1 db arany-, 4db ezüst-, és 4 db bronzérem!)

Részletesebben az elért eredmények:

NÉV

Gáspár Zalán 1. -
 Morvai Attila 1. -
 Virág Petr 3. -

Sajnos kaputévesztés miatt 3 versenyzõnket diszkvalifikáltak viszont az õ teljesítményük is igen figyelemre méltó

Másnap a Kékestetõn újabb síversenyen az „AMATÕR MÛLESIKLÓ DECATHLON KUPA" eseményein remekeltek diákjaink Ezen versenyen is Gyõri Gréta 1. helyezést, Belencsik Alexandra pedig 2 .helyezést ért el.  A 9. osztályos Bencsik Gábor iskolánk volt tanulója kategóriájában az elsõ helyezettnek járó aranyérmet vitte el.

GRATULÁLUNK MINDEN VERSENYZÕNKNEK!

Iskolánk két tanulója a DEKATLON KUPA érmeivel