A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.

A TÁMOP 3.1.4 pályázat alapadatai
Megjelent: 2010. április 12.

Kódszám: TÁMOP 3.1.4-08/2-2009-0119

A pályázat alapvetõ célja a sikeres munkaerõ-piaci alkalmazkodáshoz szükséges, az egész életen át tartó tanulás megalapozását szolgáló képességek fejlesztése és kompetencia alapú oktatás elterjesztése a magyar közoktatási rendszerben, ami hozzájárul a foglalkoztatási helyzet javításához. Ennek érdekében a pályázat a kompetencia alapú oktatás módszertanának és eszközeinek széleskörû elterjesztését célozza, a pedagógusok módszertani kultúrájának korszerûsítését, a tanulók képességeinek és kulcskompetenciáinak egyénre szabott fejlesztését és megerõsítését, a rendszerben meglévõ szelektív hatások mérséklésével, valamint az egyenlõ hozzáférés és esélyegyenlõség szempontjainak érvényesítésével.

A projekt kedvezményezettje: Mátraszentimre Község Önkormányzata, 3235 Mátraszentimre, Rákóczi u. 16

Feladatellátási hely: Általános Iskola,
Óvoda

Program címe: Kompetenciafejlesztés Mátraszentimrén

Támogatás: 22 000 000 Ft

Projekt összes költsége: 22 000 000 Ft

Projekt kezdete: 2009. május 5.

Projekt vége: 2010. augusztus 31.

Projekt webcíme: www.felsomatraiskola.hu